Громадське телебачення запустило проект «Road Show»

Громадське телебачення запустило проект «Road Show» і на наше запрошення заїде до нашого міста. 16 травня відбудеться зйомка цього проекту в Жовтих Водах.

Загалом в рамках проекту, журналісти Громадського проїдуть майже по всій Україні. “Ми будемо заїжджати як в обласні центри, – розповідають журналісти Громадського, – так і в маленькі міста і села. Проектом передбачено 10 поїздок за три місяці – від Луганщини до Львівщини, від Одещини до Чернігівщини.
В цьому проекті ми ставимо перед собою дві мети:
– Розповісти про себе, хто ми, для чого створенні та чого прагнемо. Спонукати активних громадян організовуватись на місцях, для вирішення локальних задач.
– Поспілкуватись з людьми, дізнатись що їх хвилює, про що вони мріють, і що їм заважає в реалізації ідей”

За підсумками кожної поїздки в ефірі Громадського виходитимуть репортажі. А в кінці проекту – документальний фільм, в якому Громадське спробує показати реальну картину: що турбує людей в сьогоднішній Україні.

Наразі триває поїздка Черкаською, Дніпропетровською та Запорізькою областями.

16 травня запрошуємо всіх на відкриту зустріч-зйомку з журналістами “Громадського” Романом Скрипіним і Сергієм Грішиним.

ВХІД ВІЛЬНИЙ для всіх, кому є що сказати, і кому цікаво послухати.

Кому цікаво прийняти участь у такій зустрічі відпишіться, будь ласочка, у коментарі. Також приймаються Ваші пропозиції по комфортному місцю і часу зустрічі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *