Про проект

Громадське Телебачення – Жовті Води – це громадянська ініціатива журналістів зі створення українського громадського медіа.

Інформаційне мовлення hromadske.org.ua базується на засадничих принципах об’єктивної та збалансованої журналістики.
Громадське Телебачення – Жовті Води існує на добровільні пожертви юридичних та фізичних осіб, а також за рахунок реклами.
hromadske.org.ua не залежить від Уряду, Президента, Парламенту, політичних партій та бізнесових кіл.

Хто ми: Журналісти, професійні і не дуже, ентузіасти, люди з активною життєвою позицією, патріоти своєї справи та країни.

Маніфест громадського телебачення:

Ми віримо в те, що кожен українець має право на поінформованість. Знання, встановлені нафундамент освіченості та посилені дискусіями разом творять таке суспільство, яке спроможнеприймати рішення і брати на себе відповідальність. Таке суспільство, яке є безпечним такомфортним для своїх громадян, яке дає можливості і робить свій внесок в світове співтовариство.

Ми бачимо, що не кожен українець прагне реалізувати своє право на поінформованість. Більшетого, ми бачимо як нестриманий відсутнім суспільним мовленням комерційний ринок медіазробив свою ставку якраз на тих, хто готовий відмовитись від поінформованості на користь розваг.Корупція замінила цензуру, а плюралізм залежностей – свободу.

Втім, байдужість одних не повинна ставати на заваді реалізації прав інших. Тому сьогодні мипроголошуємо свою професійну і громадянську мету – побудувати в Україні громадське мовленнядля блага українців різних національностей, віросповідань, соціальних станів.

Це не перша спроба створення суспільного мовлення і ніхто не гарантує нам успіху. Алепочуваючись спадкоємцями Громадського радіо, ми підхоплюємо естафету, щоб досягнути метичи принаймні передати естафету нашим наступникам. Ми можемо обіцяти лише те, що кожен знас готовий брати на себе відповідальність і докладати зусиль, бути відкритим і до критики, і додопомоги.

Разом здобудемо!

http://www.hromadske.tv/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *