BABYLON’13: Жовті Води

“Не может быть человек рабом. Рабів до раю не пускають”
Війни без тилу не виграти. Підтримуючи солдат на передовій, волонтери Жовтих Вод допомагають обороняти Україну.

Довідка: Вавилон’13 — це українська територія короткометражного документального кіно; об’єднання режисерів, операторів та кінематографістів. Територія фіксації подій українського громадянського протесту.
Кінопроект “Вавилон’13” розпочав свою діяльність коротким відео: «Prologue», що було записано на Михайлівській площі 30 листопада 2013-го року.
Маніфест “Вавилон’13”: Українська кіноспільнота не могла лишитися осторонь подій, які зараз відбуваються в Україні.
Найголовніше наше завдання – показати народження й перші рішучі кроки громадянського суспільства, адже останні актуальні події в країні свідчать передусім про формування в українців нової громадянської свідомості, в осерді якої – самоорганізація, солідарність та відстоювання природних людських прав.
Рушієм новітнього громадянського суспільства є покоління, сформоване часів Незалежності. Воно генерує важливі ідеї. Але тих людей, що готові ці ідеї втілити в життя, наразі недостатньо. Потрібно ширити це коло, й тоді ми зможемо впевнити більшість українців, що прийшла пора розпочинати масштабні суспільні реформи.
Так у “ВАВИЛОНІ’13” нас об’єднало переконання – через документальне кіно можна змінювати уявлення людей про навколишню дійсність та стан речей.
Закликаємо всіх небайдужих підтримати нашу ініціативу й на безкоштовних засадах поширювати це відео всіма можливими засобами, не змінюючи його змісту та форми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *