Офіційний коментар ТОВ Білмакс що до інформації про нібито незаконне звільнення призваних у зону АТО

Товариство з обмеженою відповідальністю «Білмакс» здійснює закону підприємницьку діяльність з 2006 року.  Основний вид діяльності ТОВ «Білмакс» – виробництво готових виробів електротехнічного призначення.

На підприємстві працевлаштовані 144 працівника. Середня заробітна плата  по підприємству складає 4485 грн.

На теперішній час на підприємстві рахуються 5 (п’ять) мобілізованих працівників, яким у відповідності до законодавства виплачується середній заробіток та за якими зберігаються робочі місця. Середня заробітна плата мобілізованих з ТОВ Білмакс складає 2967 грн.

Обставини за якими був звільнений працівник Нагнибіда Олександр Миколайович.

Нагнибіду О.М. було прийнято з 09.01.2015 р. слюсарем механоскладальних робіт.

Нагнибіда О.М  до працевлаштування на ТОВ «БІЛМАКС» офіційного трудового стажу не мав. Тому саме на ТОВ «БІЛМАКС» Нагнибіді О.М.  було оформлено трудову книжку.

Для виконання робіт Нагнибіда О.М.  за рахунок ТОВ «БІЛМАКС» пройшов відповідне навчання та отримав свідоцтво про присвоєння кваліфікаційного рівня з робітничих професій, а саме 4 (четвертий) розряд слюсаря з механоскладальних робіт. Оплата за навчання склала 1767 грн.

20.04.2015 р. Нагнибіда Олександр Миколайович був відсутній на роботі протягом всього робочого часу. В цей же день, від Нагнибіди Олександра Миколайовича було взято письмове пояснення щодо відсутності на роботі. В поясненні Нагнибіда О.М. підтвердив факт відсутності на роботі 20.04.2015 р. Причину відсутності пояснив начебто тим, що знаходився в лікарні з матір`ю¸ якій стало зле. Документів на підтвердження цього факту Нагнибіда О.М. не має. На запитання майстра,  чому він (Нагнибіда О.М.) не зателефонував та не попередив, що не в змозі з`явитись на роботу 20.04.2015 р., Нагнибіда О.М. пояснив, що начебто «стер» всі номери в телефоні. Додатково Нагнибіда О.М. повідомив, він знає, що вчинив прогул, але за один прогул його не звільнять, бо він начебто проходить медичну комісію і йде служити в АТО.

Наступні робочі дні Нагнібіда О.М. на робочому місці не з’являвся.

За час роботи з січня 2015 р. до квітня 2015 р.  Нагнибіда О.М. допускав в спілкуванні з іншими працівниками нецензурну лайку, про що неодноразово скаржилися працівники ТОВ Білмакс. Жоден працівник ТОВ Білмакс не бажав працювати з Нагнибідою О.М.

Статтею 139 КЗпП України встановлено, що працівники зобов`язані працювати чесно і сумлінно, своєчасно і точно виконувати розпорядження власника  або уповноваженого ним органу, додержувати трудової дисципліни.

З урахуванням всіх викладених обставин та керуючись ст. ст. 40, 147, 147-1,  148, 149 КЗпП України Нагнибіду О.М. було звільнено Наказом №82/15 від 13.05.2015 р. за прогул  п. 4 ч. 1 ст. 40 КЗпП України.

Обставини за якими був поновлений на робочому місці працівник Нагнибіда Олександр Миколайович.

15.05.2015 року ТОВ Білмакс отримало поштою повідомлення з воєнкомату про мобілізацію Нагнибіди О.М..

15.05.2015р. Наказом №82/15к-1 ТОВ Білмакс з власної ініціативи  було відмінено дію Наказу про звільнення, про що в цей же день Нагнибіді О.М. було поштою, з повідомленням,  направлено копію цього наказу.

20.05.2015 року Нагнибіду О.М. з наказом про поновлення було ознайомлено під розпис.

Тому викладенна 22.05.2015 року в репортажі інформація про начебто незаконні дії ТОВ Білмакс не відповідає дійсності та підлягає спростуванню.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *